
MOTIC Plan S-APO Objective BD 20X/0.50 WD=2.35mm CG=0 | (1101001707421)
Plan S-APO objective BD 20X/0.50 WD=2.35mm CG=0 for PA53MET Series
Specification
| Model |
Plan S-APO objective BD 20X/0.50 WD=2.35mm CG=0 |
| Objective mounting thread | M26X0.706 |
| Objective type |
Plan semi-apochromatic |
| Objective tube length | Infinity CCIS® |
| Objective magnification | 20X |
| Objective N.A. | 0.50 |
| Objective W.D. | 2.35 mm |
| Objective DIN | 45 mm |
| Objective coverglass thickness | NCG |
| Objective contrast technique | Darkfield |
| Valid for | PA53MET Series |
Original: $1,438.00
-65%$1,438.00
$503.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Plan S-APO objective BD 20X/0.50 WD=2.35mm CG=0 for PA53MET Series
Specification
| Model |
Plan S-APO objective BD 20X/0.50 WD=2.35mm CG=0 |
| Objective mounting thread | M26X0.706 |
| Objective type |
Plan semi-apochromatic |
| Objective tube length | Infinity CCIS® |
| Objective magnification | 20X |
| Objective N.A. | 0.50 |
| Objective W.D. | 2.35 mm |
| Objective DIN | 45 mm |
| Objective coverglass thickness | NCG |
| Objective contrast technique | Darkfield |
| Valid for | PA53MET Series |






















