
MOTIC Plan FLUOR Objective 4X/0.13 (WD=17.3mm) | (1101001705351)
CCIS Plan FLUOR objective PL UC FL 4X/0.13 (WD=17.3mm) for BA410E Series, PA43BIO Series, PA53BIO Series
Specification
| Model |
CCIS® Plan FLUOR objective PL UC FL 4X/0.13 (WD=17.3mm) |
| Objective mounting thread | W 4/5" x 1/36" (RMS standard) |
| Objective type |
Plan achromatic Fluorite |
| Objective tube length | Infinity CCIS® |
| Objective magnification | 4X |
| Objective N.A. | 0.13 |
| Objective W.D. | 17.3 mm |
| Objective DIN | 45 mm |
| Objective contrast technique | Fluorescence |
| Valid for | BA410E Series, PA43BIO Series, PA53BIO Series |
Â
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
CCIS Plan FLUOR objective PL UC FL 4X/0.13 (WD=17.3mm) for BA410E Series, PA43BIO Series, PA53BIO Series
Specification
| Model |
CCIS® Plan FLUOR objective PL UC FL 4X/0.13 (WD=17.3mm) |
| Objective mounting thread | W 4/5" x 1/36" (RMS standard) |
| Objective type |
Plan achromatic Fluorite |
| Objective tube length | Infinity CCIS® |
| Objective magnification | 4X |
| Objective N.A. | 0.13 |
| Objective W.D. | 17.3 mm |
| Objective DIN | 45 mm |
| Objective contrast technique | Fluorescence |
| Valid for | BA410E Series, PA43BIO Series, PA53BIO Series |
Â






















