
MOTIC Plan Achromatic Objective EC-H PL 2X/0.05 (WD=7.2mm) | (1101001702941)
CCIS® Plan achromatic objective EC-H PL 2X/0.05 (WD=7.2mm) for BA410E Series
Specification
| Model |
CCIS® Plan achromatic objective EC-H PL 2X/0.05 (WD=7.2mm) |
| Objective mounting thread | W 4/5" x 1/36" (RMS standard) |
| Objective type | Plan achromatic |
| Objective tube length | Infinity CCIS® |
| Objective magnification | 2X |
| Objective N.A. | 0.05 |
| Objective W.D. | 7.2 mm |
| Objective DIN | 45 mm |
| Valid for | BA410E Series |
Original: $360.00
-65%$360.00
$126.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
CCIS® Plan achromatic objective EC-H PL 2X/0.05 (WD=7.2mm) for BA410E Series
Specification
| Model |
CCIS® Plan achromatic objective EC-H PL 2X/0.05 (WD=7.2mm) |
| Objective mounting thread | W 4/5" x 1/36" (RMS standard) |
| Objective type | Plan achromatic |
| Objective tube length | Infinity CCIS® |
| Objective magnification | 2X |
| Objective N.A. | 0.05 |
| Objective W.D. | 7.2 mm |
| Objective DIN | 45 mm |
| Valid for | BA410E Series |






















