
MOTIC LM Plan Achromatic Objective LM PL 10X/0.25 (WD=17.5mm) | (1101001704402)
CCIS LM Plan achromatic objective LM PL 10X/0.25 (WD=17.5mm) for BA310MET Series
Specification
| Model | CCIS® LM Plan achromatic objective LM PL 10X/0.25 (WD=17.5mm) |
| Objective mounting thread | W 4/5" x 1/36" (RMS standard) |
| Objective type |
Plan achromatic |
| Objective tube length | Infinity CCIS® |
| Objective magnification | 10X |
| Objective N.A. | 0.25 |
| Objective W.D. | 17.5 mm |
| Objective DIN | 45 mm |
| Objective coverglass thickness | NCG |
| Valid for | BA310MET Series |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
CCIS LM Plan achromatic objective LM PL 10X/0.25 (WD=17.5mm) for BA310MET Series
Specification
| Model | CCIS® LM Plan achromatic objective LM PL 10X/0.25 (WD=17.5mm) |
| Objective mounting thread | W 4/5" x 1/36" (RMS standard) |
| Objective type |
Plan achromatic |
| Objective tube length | Infinity CCIS® |
| Objective magnification | 10X |
| Objective N.A. | 0.25 |
| Objective W.D. | 17.5 mm |
| Objective DIN | 45 mm |
| Objective coverglass thickness | NCG |
| Valid for | BA310MET Series |






















